Spoštovani starši/skrbniki otrok, ki bodo s 1. septembrom 2021 prvič prestopili prag našega vrtca.

Približuje se 1. september, ko bodo vaši otroci prvič vstopili v naš vrtec.

Da bomo prehod otroka iz domačega okolja v vrtec nekoliko olajšali, vas vabimo na srečanje z vzgojiteljicami  v ponedeljek 30. 8. 2021, v popoldanskem času. Vzgojiteljice vašega otroka vam bodo posredovale povabilo preko e – pošte.  Zaradi priporočil NIJZ vas obveščamo, da se srečanja lahko udeleži z otrokom samo en starš. Srečanja bomo izvedli na terasah.

Vljudno vas prosimo, da dosledno upoštevate navodila in higienska priporočila (razkuževanje rok, uporaba zaščitnih mask, upoštevanje varnostne razdalje…)

Obvestilo, v kateri skupini bo vaš otrok, boste po e – pošti najkasneje do 25. avgusta 2021 prejeli vsi starši (starši otrok novincev in starši otrok, ki vrtec že obiskujejo).

Uvajanje otrok, ki bodo v vrtec prišli se dogovorite z vzgojiteljicami vašega otroka. Vsa navodila glede uvajanja boste dobili na srečanju v ponedeljek, 30. 8. 2021.

V opomnik

• Zdravniško potrdilo za vstop otroka v vrtec oddate vzgojiteljici ob prihodu otroka v vrtec (dobite ga pri izbranem pediatru).
  • Oddati vlogo za znižano plačilo vrtca do 31.8.2021 na pristojnem CSD.

Veselimo se naše skupne poti in vas lepo pozdravljamo.

Slivnica, 23. avgust 2021

Zdenka Vogrinec, pomočnica ravnatelja vrtca                  Franc Gosak, ravnatelj